У неділю, 21 лютого, відбулося чергове засідання клубу сімейного дозвілля "Володар" . На ньому були присутні учні та батьки початкових класів і вчителі школи. У програмі засідання відбулися такі заходи:

- інформаційне повідомлення "Сімейне виховання" (підготувала Лахіна Л. О.);

- розігрування сімейних ситуацій та способи їх вирішення (психолог - Тітарєва К. В.);

- конкурс "Мамині помічники" (підготувала Чурочкіна В. І.).

      Всі учасники отримали багато позитивних емоцій і заряд гарного настрою на наступний тиждень. 


16.01.216 року на базі школи відбулася Педагогічна студія з теми "Дистанційне навчання української мови та літератури в основній школі" за участю Шиліної Г. А., вчителя - методиста, призера ІХ Всеукраїнського конкурсу Mikrosoft "Учитель - новатор".


Традиційно у нашій школі проводяться до дня Святого Миколая. Цього року свято "Святий Миколай усіх дітей вітає" підготували учні 4, 5, 9 та 10 класів разом із шкільним бібліотекарем. Як завжди лунали пісні, вірші, а також діти погралися зі Святим Миколаєм у різні ігри та відгадали загадки.


СЮРПРИЗИ КРАСУНІ - ОСЕНІ


КЛУБ СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ

       30 листопада об 11.00 в КУ ССШ №3 було проведено відкриття клубу сімейного дозвілля. Мета такого клубу – згуртувати батьків, дітей і вчителів, зацікавити батьків позашкільним життям,  допомогти згуртуватися для спільних цікавих справ . Перше засідання клубу назвали «Світ наших захоплень». Учнівський і педагогічний колективи підготували виставку «Хоббі шкільної родини», на якій представлені різноманітні роботи: вироби з природного матеріалу, картини, малюнки, в’язані вироби, композиції для прикраси  житла та ін..

    Потім учителі, батьки, діти згадали дитинство, погравшись усі разом. Із особливою радістю та гордістю представники родин, присутніх на святі, розповідали про захоплення своєї сімї.

         Багато позитивних емоцій викликала спільна творча справа «Ми ставимо кліп».

         Насамкінець всі присутні  створили  творчу групу , яка придумала назву клубу – «Володар», створила емблему та запропонувала девіз клубу: «Хто багато знає, вміє, той і світом володіє».

        Закінчилося  засідання чаюванням, під час якого присутні ділилися враженнями, а також рецептами солодощів, принесених на свято.

майстерня краси

14 грудня на базі школи відбулося заняття клубу вихідного дня.

         Цього разу учні та педагоги вирішили провести його у вигляді

майстер – класу «Догляд за шкірою обличчя».

Запросили Легку Ірину, яка працює в косметичній фірмі «Оріфлейм». Вона розповіла та показала як саме і чим обов’язково треба доглядати за шкірою обличчя щоденно. Ірина запевнила всіх присутніх, що це займає по кілька хвилин уранці та ввечері, але результат буде радувати щогодинно та щоденно…


24 лютого 2015 року на базі нашої школи був проведений майстер-клас учителів української мови та літератури "Я роблю так".

Мета проведення майстер-класу: презентація роботи вчителів української мови та літератури над власними методичними проблемами, поширення педагогічного досвіду.

Гасло заходу "Треба самому багато знати, щоб навчити інших" В. Короленко.