2017-2018 н. р.

Вітаємо команду юнаків, які зайняли 4 місце у змаганнях з волейболу у залік 26 спартакіади школярів міста.

Змагання відбулися з 22 по 26 січня 2018 року.

Вітаємо команду дівчат школи за зайняте ІІ місце в міських змаганнях з футзалу команд ІV групи в залік XXVI спортивних ігор школярів.

Вітаємо команду школи за зайняте І місце в міських змаганнях з баскетболу серед команд ІV групи в залік XXVI спортивних ігор школярів.

Вітаємо команду школи за зайняте ІІІ місце в міських змаганнях з футболу серед команд ІV групи в залік XXVI спортивних ігор школярів.

З 07.09. по 14.09.2017 у школі був проведений  Олімпійський тиждень і тиждень фізичної культури

Під час проведення тижня були заплановані та проведені заходи:

1. Урочисте відкриття – Олімпійського тижня та шкільної спартакіади.

2. Турнір з шашок та шахів  у залік шкільної спартакіади та з метою пропаганди та популяризації шахів в місті Суми і залучення до занять шахами та шашками широкого загалу школярів. Переможцем в змаганнях з шашок став Лахін В. учень 7 класу, з шахів - Підопригора В. учень 6 класу.

3. Змагання з фут залу серед учнів 6 – 7 класів. Перемогу здобули учні 7 класу.

4. Конкурс малюнків – «Мій улюблений вид спорту» серед учнів 1- 3 класів, метою якого була популяризація олімпійських видів спорту.

5. Веселі старти серед учнів 6-7  класів та 1-3 класів, які проводилися з метою залучення учнів до фізкультурно-спортивного руху школи та зміцнення здоров’я.

6. Відкриті уроки вчителів школи з різних розділів навчальної програми.

7. Урочисте закриття, під час якого було підведено підсумки Олімпійського тижня та тижня фізичної культури в школі та відбулося нагородження учасників проведених турнірів та змагань.

2016 - 2017 навчальний рік

Вітаємо команду школи за зайняте І місце в міських змаганнях з футзалу серед команд ІV групи в залік XXV спортивних ігор школярів.

Молодці, так тримати!!!

Вітаємо команду юнаків за зайняте І місце в міських змаганнях з баскетболу серед команд ІV групи в залік ХХV спортивних ігор школярів.

Хлопці, так тримати!!!

Вітаємо команду дівчат за зайняте І місце у першості м. Суми з футзалу серед дівчат у заліку ХХV спортивних ігор школярів.

Дівчата, ми вами пишаємося!!!

Вітаємо команду школи за зайняте І місце в міських змаганнях з футболу серед команд ІV групи  XXV спартакіади школярів.

Молодці!  Ми вами пишаємося!

Вітаємо команду школи за зайняте І місце в міських  змаганнях з легкоатлетичного кросу серед команд ІV групи в залік XXV спартакіади школярів.